+421 915 585 875 radoslav@terapiareiki.sk

Volám sa Radoslav Zárecký, mám 31 rokov a bývam v Bratislave. Od 2.11.2018 pracujem ako sociálny pracovník v Úsmev ako dar.

Po uzdravení sa v roku 2017 z ťažkej depresie po cca roku bez liekov sa môj život zásadne zmenil úplne od základov a po jeho prehodnotený som sa rozhodol pomáhať ľuďom.

Za krátky čas som pochopil, že nie je nič ušľachtilejšie ako služba druhým.

Venujem sa aj konzultáciam, o ktorých si môžete prečítať po kliknutí na ne hore v menu a hneď vedľa nich sú aj referencie spokojných klientov, ktorí boli u mňa na konzultácii.

Mám rád prechádzky v lese, som tam sám so sebou, v úplnom stíšení, ale i rád sa prechádzam v Starom meste. Ďalej mám rád chvíle s rodinou, s priateľkou, raz za čas wellness (parná a infra sauna sú moje obľúbené), rád kreslím, jazdím so svojim rc autom na diaľkové ovládanie, ale i rád šoférujem to veľké 🙂

Cvičím jógu alebo iné cvičenie, podľa toho čo sa mi zrovna v danej chvíľi chce. Pochopil som, že moje telo je môj chrám a nato, aby dobre fungoval, sa o neho treba dobre starať. Cvičením, vhodnou stravou, oddychom.

Uvedomil som si, že šťastný, zdravý, láskavý a život v harmónii budem žiť iba vtedy, keď budem robiť veci, činnosti, ktoré ma napĺňajú a mám ich rád. A tak ich robím. Patria k nim konzultácie, ktoré robím i práca v Úsmev ako dar.

Články, ktoré píšem vychádzajú z mojich vlastných skúsenosti, zo života, ktorý žijem.

Ak by ste hocičo potrebovali, alebo cítite, že sa mi máte ozvať, vklude mi napíšte alebo zavolajte.

Moje telefóne číslo je: 0915 585 875.

PS: ak by som nedvíhal, vždy volám späť neskôr alebo ďalší deň, záleží od toho, ako som vyťažený. Resp. napíšem sms, že sa ozvem neskôr.

Pin It on Pinterest

Share This