+421 915 585 875 radoslav@terapiareiki.sk

Volám sa Radoslav Zárecký, mám 32 rokov a bývam v Bratislave.  Od roku 2018 pracujem v Úsmev ako dar ako sociálny pracovník s biologickými rodinami, ktoré prišli do životnej krízy a pomáham im sa postaviť opäť na nohy. Najlepšie tým, keď ich naučím, ako si môžu pomôcť sami.

V rámci Úsmevu sa venujem aj Fundreisingu – získavaniu zdrojov na naše projekty, či finančných alebo materiálnych. V tomto som sa veľmi našiel, ide mi to akoby samé J

V roku 2017 som sa uzdravil z ťažkej depresie po cca roku bez liekov za prítomnosti 24 hodinových non stop bolestí. Tu sa môj život zásadne zmenil úplne od základov a to najhoršie, čo sa mi v živote stalo, sa časom ukázalo ako to najlepšie, čo ma mohlo v živote stretnúť. Som tomu vďačný, stálo to zato.

Najradšej trávim čas so svojou priateľkou, svojou rodinou, ale i sám so sebou, na prechádzke v lese, v meste, vo wellness a tak ďalej.

Donedávna som sa venoval konzultáciám, ale kvôli pracovnej vyťaženosti som ich na istý čas prestal robiť. Čas ukáže, či sa k nim vrátim. 

Nedávno som začal cvičiť kalisteniku – čo je práca s vlastným telom. Nie som vegetarián, ako si mnohí myslia. Pochopil som, že moje telo je moje telo, ale nie som to ja. Iba v ňom prebývam na nejakú dobu, je to môj domov a aby sa mi v ňom dobre bývalo, potrebujem vhodnú stravu, cvičenie, objatie, či veľa oddychu, spánku.

Všetko články, ktoré som doteraz napísal a píšem vychádzajú z mojich vlastných skúsenosti, zo života, ktorý žijem.

 

Pin It on Pinterest

Share This