+421 915 585 875 radoslav@terapiareiki.sk

Som obyčajný človek z Petržalky. Rád kreslím, varím, chodím do prírody, sedím na zemi, počúvam meditačnú hudbu, cvičím či kung a obľubujem chôdzu naboso 🙂

Väčšinou neviem aký je deň, nepamätám si poriadne, čo som robil včera a už vôbec netuším čo bude zajtra. Moja blízka priateľka je prítomnosť.

V roku 2016 po divokej jazde ťažkých depresií, ktoré ma zužovali bolesťou cez 1 rok, sa mi cez prijatie, pochopenie, prečo prišla, následné odpustenia a poďakovanie otvoril nový svet, ktorý nie je možné vidieť fyzickým zrakom.

Nachádza sa za zrakom, to je pravý význam slova Zázrak.

Správne vidíme len srdcom. Ono nám dá odpovede na všetky naše otázky a ak ich chceme počuť, potrebujeme sa stíšiť, lebo srdce šepká.

To, čím som sa prešiel, vďaka tomu som tam, kde som. Ďakujem zato. Vďaka tomu môžem posunúť ľudí ďalej na ich ceste, keď sami nepočujú šepkanie vlastného srdca.

Ukázal im smer, ako stíšiť ukričaný rozum a počúvať. Postupne sa stále viac a viac priblížiť sami k sebe. Kým v skutočnosti sme a prečo sme sem prišli…

Príbeh o tom, ako som sa dostal k masážam, k reiki, kvantovému liečeniu a mnohým iným veciam sa môžete dočítať tu: OTVORIŤ ČLÁNOK.

Články, ktoré píšem, vychádzajú z mojich osobných skúseností. 

PS: Pridávam ich aj na svoju osobnú stránku: www.radoslavzarecky.sk

PS: Články, ktoré píšem, vychádzajú z mojich skúseností a z môjho pohľadu na svet. Zrkadlia veci, ktorými momentálne prechádzam a pomáhajú mi lepšie sa v nich vyznať.

Ako bonus ich zdieľam s vami, lebo sa možno nachádzate v podobnej životnej etape a môžu vám pomôcť niečo pochopiť i na vašej ceste. Môžete i nemusíte sa s nimi stotožňovať, obe možnosti sú úplne v poriadku 🙂

 

Pin It on Pinterest

Share This